Trasy našich pojízdných prodejen

 

Pojízdná prodejna - autobus

 
PO, PÁ ÚT, ČT ST
Místo Čas Místo Čas Místo Čas
SEDLOŇOV 8.45 SEMECHNICE 8.30 UHŘÍNOVICE 9.00
JANOV 9.30HOUDKOVICE 9.00 JEŽKOVICE9.45
BOHDAŠÍN10.15 LHOTA NETŘEBA9.45 VYHNANICE 10.15
SLAVOŇOV 10.45MASTY 10.00 NOVÁ VES 10.45
MEZILESÍ 11.15 ROUDNÉ 10.15 VOJENICE 11.00
BLAŽKOV11.45 BYZHRADEC 10.45 ZÁDOLÍ 11.30
SPY 12.15JEŠTĚTICE11.15 ZÁHORNICE 11.45
BĚSTVINY12.30BROCNÁ11.45MOKRÉ12.15
VRŠOVKA12.45HLINNÉ12.00ČÁNKA12.45
CHLÍSTOV13.20KAMENICE12.30
VAL 13.40ŽÁKOVEC12.45
DOMAŠÍN13.00

 

 

Pojízdná prodejna - 107 Šebesta NEMOC nejezdí

 
PO, ST, PÁ ÚT, ČT
Místo Čas Místo Čas
ADAST DOBRUŠKA 5.20 ADAST DOBRUŠKA 5.20
ČSAD DOBRUŠKA 6.00 ČSAD DOBRUŠKA 6.00
STUHA DOBRUŠKA 6.15 STUHA DOBRUŠKA 6.15
VTOPU DOBRUŠKA 6.30 VTOPU DOBRUŠKA 6.30
SERVISBAL DOBRUŠKA 7.00 SERVISBAL DOBRUŠKA 7.00
UNIPRINT RYCHNOV n. KN. 7.40 UNIPRINT RYCHNOV n. KN. 7.40
AUDIS RYCHNOV n. KN. 8.00 AUDIS RYCHNOV n. KN. 8.00
BYZHRADEC 8.25 PIVOVAR RYCHNOV n. KN. 8.15
AZ SATELIT PODBŘEZÍ 9.00 AZ SATELIT PODBŘEZÍ 9.00
MARIUS P. 10.00 MARIUS PEDERSEN KŘOVICE 10.00
HLÁVKO NOVÉ MĚSTO n. M. 10.15 HLÁVKO NOVÉ MĚSTO n. M. 10.15
LOSENICKÝ NOVÉ MĚSTO n. M. 10.30 LOSENICKÝ NOVÉ MĚSTO n. M. 10.30
V. DŘEVÍČ 11.20 VRCHOVINY 11.30
ROKYTNÍK 12.05 BRAŽEC 12.00
RTYNĚ V POD. 12.45 VYSOKOV 12.30
STARKOČ 13.00
LIPÍ 14.00 HORNÍ RYBNÍKY 13.45
JIZBICE 14.30 VŠELIBY 14.30
DOBROŠOV 15.00 ŽERNOV 15.00
DOMOV DŮCHODCŮ NÁCHOD VELKÝ TŘEBEŠOV 15.30
 

 

 

Pojízdná prodejna - 113 Ruffer

 
PO, ČT ÚT ST
Místo Čas Místo Čas Místo Čas Místo Čas
HALLA N. MĚSTO n. M. 5:40 HALLA N. MĚSTO n. M 5:40 HALLA N. MĚSTO n. M 5:40 HALLA N. MĚSTO n. M 5:40
VAK BRAŽEC 6:10 VAK BRAŽEC 6:10 VAK BRAŽEC 6:10 VAK BRAŽEC 6:10
CDS NÁCHOD 6:40 CDS NÁCHOD 6:40 CDS NÁCHOD 6:40 CDS NÁCHOD 6:40
AMULET NÁCHOD 6:55 AMULET NÁCHOD 6:55 AMULET NÁCHOD 6:55 AMULET NÁCHOD 6:55
VAK NÁCHOD ÚSTŘ. 7:10 VAK NÁCHOD ÚSTŘ. 7:10 VAK NÁCHOD ÚSTŘ. 7:10 VAK NÁCHOD ÚSTŘ. 7:10
BRAŽEC, DRTINOVO NÁM. 7:30 BRAŽEC, DRTINOVO NÁM. 7:30 BRAŽEC, DRTINOVO NÁM. 7:30 BRAŽEC, DRTINOVO NÁM. 7:30
DETECHA N.MĚSTO N.M. 8:10 DETECHA N.MĚSTO N.M. 8:10 DETECHA N.MĚSTO N.M. 8:10 DETECHA N.MĚSTO N.M. 8:10
ASV SOLNICE 8:45 ASV SOLNICE 8:45 ASV SOLNICE 8:45 ASV SOLNICE 8:45
MATRIX LIPOVKA 9:10 MATRIX LIPOVKA 9:10 MATRIX LIPOVKA 9:10 MATRIX LIPOVKA 9:10
PRYMES. LIPOVKA 9:30 PRYMES. LIPOVKA 9:30 PRYMES. LIPOVKA 9:30 PRYMES. LIPOVKA 9:30
AUTOSERVIS RYCHNOV N.K. 10:45 AUTOSERVIS RYCHNOV N.K. 10:45 AUTOSERVIS RYCHNOV N.K. 10:45 AUTOSERVIS RYCHNOV N.K. 10:45
HASIČI RYCHNOV N.K. 11:00 HASIČI RYCHNOV N.K. 11:00 HASIČI RYCHNOV N.K. 11:00 HASIČI RYCHNOV N.K. 11:00
VOR POHOŘÍ 12:10 VOR POHOŘÍ 12:10 VOR POHOŘÍ 12:10 VOR POHOŘÍ 12:10
VCES SOLNICE 13:00 VCES SOLNICE 13:00 VCES SOLNICE 13:00 VCES SOLNICE 13:00
PRYMES. LIPOVKA 13:30 PRYMES. LIPOVKA 13:30 PRYMES. LIPOVKA 13:30 PRYMES. LIPOVKA 13:30
DOM. DŮCH. ÚSTAV–KVASINY 14:30 DEBŘECE 14:30 PRORUBKY 14:45 DOM. DŮCH. ÚSTAV–KVASINY 14:30
HRAŠTICE 15:00 LOMY 15:30 UHŘÍNOV 15:45 LOMY 15:30
SVINNÁ 15:30 PROLOH 16:00 PROLOH 16:00
RYBNÍČKY 16:30 RYBNÍČKY 16:30
HRAŠTICE 17:00