Trasy našich pojízdných prodejen

Pojízdná prodejna - 107 Klofanda

PO, ST, PÁ ÚT, ČT
Místo Čas Místo Čas
ADAST DOBRUŠKA 5.20 ADAST DOBRUŠKA 5.20
ČSAD DOBRUŠKA 6.00 ČSAD DOBRUŠKA 6.00
STUHA DOBRUŠKA 6.15 STUHA DOBRUŠKA 6.15
VTOPU DOBRUŠKA 6.30 VTOPU DOBRUŠKA 6.30
SERVISBAL DOBRUŠKA 7.00 SERVISBAL DOBRUŠKA 7.00
UNIPRINT RYCHNOV n. KN. 7.40 UNIPRINT RYCHNOV n. KN. 7.40
AUDIS RYCHNOV n. KN. 8.00 AUDIS RYCHNOV n. KN. 8.00
BYZHRADEC 8.25 PIVOVAR RYCHNOV n. KN. 8.15
AZ SATELIT PODBŘEZÍ 9.00 AZ SATELIT PODBŘEZÍ 9.00
MARIUS P. 10.00 MARIUS PEDERSEN KŘOVICE 10.00
HLÁVKO NOVÉ MĚSTO n. M. 10.15 HLÁVKO NOVÉ MĚSTO n. M. 10.15
LOSENICKÝ NOVÉ MĚSTO n. M. 10.30 LOSENICKÝ NOVÉ MĚSTO n. M. 10.30
V. DŘEVÍČ 11.20 VRCHOVINY 11.30
ROKYTNÍK 12.05 BRAŽEC 12.00
RTYNĚ V POD. 12.45 VYSOKOV 12.30
STARKOČ 13.00
LIPÍ 14.00 HORNÍ RYBNÍKY 13.45
JIZBICE 14.30 VŠELIBY 14.30
DOBROŠOV 15.00 ŽERNOV 15.00
DOMOV DŮCHODCŮ NÁCHOD VELKÝ TŘEBEŠOV 15.30

Pojízdná prodejna - autobus

PO, PÁ ÚT, ČT ST
Místo Čas Místo Čas Místo Čas
DOMAŠÍN 8.30 LHOTA NETŘEBA 8.45 UHŘÍNOVICE 9.00
SEDLOŇOV 9.30 MASTY 9.30 JEŽKOVICE 10.00
JANOV 10.30 ROUDNÉ 10.15 VYHNANICE 10.45
SLAVOŇOV 11.00 JEŠTĚTICE 11.00 NOVÁ VES 11.30
BLAŽKOV 11.45 HLINNÉ 11.45 VOJENICE 12.00
BĚSTVINY 12.30 KAMENEC + ŽÁKOVEC 12.30 ZÁDOLÍ 12.45
SPY 12.45 VRŠOVKA 13.30 ZÁHORNICE 13.30
CHLÍSTOV 13.15 ZÁHORNICE II. 14.00
VAL 13.45

Pojízdná prodejna - 111 Záliš

PO ÚT ST ČT
Místo Čas Místo Čas Místo Čas Místo Čas Místo Čas
STAVOSTROJ 5.15 STAVOSTROJ 5.15 STAVOSTROJ 5.15 STAVOSTROJ 5.15 STAVOSTROJ 5.15
HRONOVSKÝ
NOVÉ MĚSTO n. M.
5.55 HRONOVSKÝ
NOVÉ MĚSTO n. M
5.55 HRONOVSKÝ
NOVÉ MĚSTO n. M
5.55 HRONOVSKÝ
NOVÉ MĚSTO n. M
5.55 HRONOVSKÝ
NOVÉ MĚSTO n. M
5.55
TINS OPOČNO 6.55 TINS OPOČNO 6.55 TINS OPOČNO 6.55 TINS OPOČNO 6.55 TINS OPOČNO 6.55
ZIMA OPOČNO 7.15 ZIMA OPOČNO 7.15 ZIMA OPOČNO 7.15 ZIMA OPOČNO 7.15 ZIMA OPOČNO 7.15
POŠTA TÝNIŠTĚ 7.45 POŠTA TÝNIŠTĚ 7.45 POŠTA TÝNIŠTĚ 7.45 POŠTA TÝNIŠTĚ 7.45 POŠTA TÝNIŠTĚ 7.45
OTČENÁŠEK TÝNIŠTĚ 8.00 OTČENÁŠEK TÝNIŠTĚ 8.00 OTČENÁŠEK TÝNIŠTĚ 8.00 OTČENÁŠEK TÝNIŠTĚ 8.00 OTČENÁŠEK TÝNIŠTĚ 8.00
HP TRONIC 8.15 HP TRONIC 8.15 HP TRONIC 8.15 HP TRONIC 8.15 HP TRONIC 8.15
BETONÁRKA RAŠOVICE 9.15 BETONÁRKA RAŠOVICE 9.15 BETONÁRKA RAŠOVICE 9.15 BETONÁRKA RAŠOVICE 9.15 BETONÁRKA RAŠOVICE 9.15
DCT INTERIER 9.50 DCT INTERIER 9.50 DCT INTERIER 9.50 DCT INTERIER 9.50 DCT INTERIER 9.50
DOMOV DŮCHODCŮ OPOČ. 10.00 DOMOV DĚDINA 10.00 DOMOV DŮCH. OPOČNO 10.00 DOMOV DĚDINA 10.00 DOMOV DŮCHODCŮ 10.00
SKRŠICE 10.30 NEMOCNICE OPOČNO 10.30 NEMOCNICE OPOČNO 10.40 SKRŠICE 10.30 NEMOCNICE OPOČNO 10.30
TOŠOV 10.50 SLEMENO 12.00 TOŠOV 10.50 SLEMENO 12.00
NEMOCNICE OPOČNO 11.20 SYNKOV 12.20 NEMOCNICE OPOČNO 11.20 SYNKOV 12.20
BOROVNICE 12.30 MALÁ LEDSKÁ 12.45 BOROVNICE 12.30 MALÁ LEDSKÁ 12.45
KRCHLEBY 12.50 HŘIBINY 13.00 KRCHLEBY 12.50 HŘIBINY 13.00
SVÍDNICE 13.00 ŠACHOV 13.40 SVÍDNICE 13.00 ŠACHOV 13.40
KOZODRY 13.20 KOZODRY 13.20 JEŽKOV 15.00
KORYTA 13.40 KORYTA 13.40 VYHNANICE 15.30
KOSTEL. LHOTA 13.50 KOSTEL. LHOTA 13.50 VOJENICE 16.00
LIBEL 14.10 LIBEL 14.10
LIPOVKA 14.30 LIPOVKA 14.30
KUNČINA VES 15.30
ZDOBNICE OB. ÚŘAD 15.50
ZDOBNICE HOTEL 16.10
ZDOBNICE KOVÁRNA 16.45

Pojízdná prodejna - 113 Hušek

PO, ČT ÚT ST
Místo Čas Místo Čas Místo Čas Místo Čas
HALLA N. MĚSTO n. M. 5:40 HALLA N. MĚSTO n. M 5:40 HALLA N. MĚSTO n. M 5:40 HALLA N. MĚSTO n. M 5:40
VAK BRAŽEC 6:10 VAK BRAŽEC 6:10 VAK BRAŽEC 6:10 VAK BRAŽEC 6:10
CDS NÁCHOD 6:40 CDS NÁCHOD 6:40 CDS NÁCHOD 6:40 CDS NÁCHOD 6:40
AMULET NÁCHOD 6:55 AMULET NÁCHOD 6:55 AMULET NÁCHOD 6:55 AMULET NÁCHOD 6:55
VAK NÁCHOD ÚSTŘ. 7:10 VAK NÁCHOD ÚSTŘ. 7:10 VAK NÁCHOD ÚSTŘ. 7:10 VAK NÁCHOD ÚSTŘ. 7:10
BRAŽEC, DRTINOVO NÁM. 7:30 BRAŽEC, DRTINOVO NÁM. 7:30 BRAŽEC, DRTINOVO NÁM. 7:30 BRAŽEC, DRTINOVO NÁM. 7:30
DETECHA N.MĚSTO N.M. 8:10 DETECHA N.MĚSTO N.M. 8:10 DETECHA N.MĚSTO N.M. 8:10 DETECHA N.MĚSTO N.M. 8:10
ASV SOLNICE 8:45 ASV SOLNICE 8:45 ASV SOLNICE 8:45 ASV SOLNICE 8:45
MATRIX LIPOVKA 9:10 MATRIX LIPOVKA 9:10 MATRIX LIPOVKA 9:10 MATRIX LIPOVKA 9:10
PRYMES. LIPOVKA 9:30 PRYMES. LIPOVKA 9:30 PRYMES. LIPOVKA 9:30 PRYMES. LIPOVKA 9:30
AUTOSERVIS RYCHNOV N.K. 10:45 AUTOSERVIS RYCHNOV N.K. 10:45 AUTOSERVIS RYCHNOV N.K. 10:45 AUTOSERVIS RYCHNOV N.K. 10:45
HASIČI RYCHNOV N.K. 11:00 HASIČI RYCHNOV N.K. 11:00 HASIČI RYCHNOV N.K. 11:00 HASIČI RYCHNOV N.K. 11:00
VOR POHOŘÍ 12:10 VOR POHOŘÍ 12:10 VOR POHOŘÍ 12:10 VOR POHOŘÍ 12:10
VCES SOLNICE 13:00 VCES SOLNICE 13:00 VCES SOLNICE 13:00 VCES SOLNICE 13:00
PRYMES. LIPOVKA 13:30 PRYMES. LIPOVKA 13:30 PRYMES. LIPOVKA 13:30 PRYMES. LIPOVKA 13:30
DOM. DŮCH. ÚSTAV–KVASINY 14:30 DEBŘECE 14:30 PRORUBKY 14:45 DOM. DŮCH. ÚSTAV–KVASINY 14:30
HRAŠTICE 15:00 LOMY 15:30 UHŘÍNOV 15:45 LOMY 15:30
SVINNÁ 15:30 PROLOH 16:00 PROLOH 16:00
RYBNÍČKY 16:30 RYBNÍČKY 16:30
HRAŠTICE 17:00